ورود

سوالات متداول

تصفیه آب فرایند سازان مهاب

از ما بپرسید


  سوالات متداول

  آیا شما نیز سوالی دارید؟

  _

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  محصولات قابل ارائه در فروشگاه آنلاین چیست؟

  فرایند سازان مهاب، علاوه بر طراحی و ساخت دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و دستگاه های تصفیه پساب، محصولاتی چون دستگاه های تصفیه آب خانگی و قطعات این دستگاه ها همچون ، فیلتر ها، مخزن ها، وسل ها و … را بصورت آنلاین به فروش میرساند.

  کارنامه ی فرایند سازان مهاب چگونه است؟

  فرایند سازان علاوه بر اینکه نماینده رسمی شرکت های بین المللی ای چون ویندر و لونا واتر است، گواهینامه های بین المللی از انجمن های گوناگون را دارا میباشد و همچنین فرایند سازان عضو دائم انجمن بین المللی آب آمریکا میباشد.

  دستگاه ها و قطعات شما برای چه شرکتی است؟

  ما نمتینده ی رسمی لونا واتر و ویندر در ایران هستیم و دستگاه ها و قطعات ما برای این شرکت ها میباشد.

  برای انتخاب کالا یا خدمات نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم گیری به من کمک کند؟

  کارشناسان بخش تولید محتوای فرایند سازان تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. شما راه‌‏های مختلفی برای کسب اطلاعات تکمیلی و تخصصی محصولات در حاج عسل دارید. می‌‏توانید از طریق ارسال پیام به باکس تماس با ما کنار صفحه و یا  واتساپ شماره های درج شده در پایین سایت و یا تماس با این شماره ها سوالات خود را پرسیده و ما پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

  سایر سوالات

  چگونه محصولات فروشگاه آنلاین را خرید کنم؟

  شما میتوانید با انتخاب کالای مورد نظر و مراجعه به سبد خرید و همچنین تکمیل اطلاعات درخواست شده کالای خود را خریداری نمایید.